Realizácia – trojvrstvová zvuková izolácia steny v byte

Klienti nás oslovili, aby sme odhlučnili tenkú priečku medzi dvoma bytmi. Rušil ich hlasnú zvuk z televízora, ktorý priečka nemohla v dostatočnej miere zachytiť.

Vypracovali sme viac možností riešenia a klienti si vybrali tvojvrstvový systém s akustickým pásom, penou, doskou na konštrukcií so vzduchovou medzerou.

Prikladáme fotky z realizácie a peknú referenciu od spokojných klientov.

Mali sme problém s veľmi hlasno púšťaným televízorom (a to aj v neskorých nočných hodinách) v susednom byte oddelenom len tenkou priečkou. Potrebovali sme to akútne a rýchlo vyriešiť. Potrebné informácie a možnosti riešenia sme hľadali na internete a zaujala nás stránka firmy Potichu.sk.

Komunikácia s firmou bola promptná, rýchlo sme si dohodli obhliadku na mieste a aj samotnú realizáciu v rámci našich termínových možností. Hoci dodávka nakoniec trvala o deň dlhšie, pán Danysh odviedol pri realizácií veľmi profesionálny výkon a potvrdil tak celkový veľmi dobrý dojem v spolupráci s firmou Potichu.

Realizácia trojvrstvového riešenia na kľúč reálne znížila pôvodne veľmi silný hluk televízora na minimum a odhlučnená stena sa stala najtichšou stenou v miestnosti. S výsledkom sme veľmi spokoní.

Chcete sa pridať sa k našim spokojným klientom, ktorých už žiadny hluk neruší?