Hlučný televízor u susedov

  • Realizácia
  • Kategória Odhlučnenie steny
  • Klient -
  • Lokalita Slovensko
  • Problém Hlučný televízor

Definícia problému s naším riešením

Ďalšia úspešná realizácia, tento krát sme odstraňovali problém s hlučnou TV za stenou. Problém s hlukom vyriešila predsadená konštrukcia a použitie tých najlepších izolačných materiálov na ktoré sa dá spoľahnúť. Prikladáme fotky z realizácie a peknú referenciu od klienta.

Galéria z realizácie

Tiež vás trápi hlučný televízor od susedov? Nečakajte viac a požiadajte našu firmu o odhlučnenie. Problém s hlukom vyriešime k vašej spokojnosti a vy sa budete môcť venovať práci, alebo iným činnostiam bez toho aby vás obťažoval hluk.

Vyjadrenie klienta

Mal som problém s hlasným pozeraním televízie u mojej susedy, ktorá televízor používala ako zvukovú kulisu celý deň a keďže televízor bol podľa všetkého v tesnej prítomnosti steny, počul som každé slovo akoby som ho mal zapnutý ja. Vašu firmu som si vybral vzhľadom na rovnakú, až vyššiu kvalitu odhlučnenia.

S prístupom som bol úplne spokojný. Odovzdal som kľúče od bytu a prišiel po služobnej ceste do už zrealizovaného diela. Po majstroch neostal až na drobný prach po brúsení sadrokartóna takmer žiaden neporiadok.

Moje očakávanie boli úplne splnené. Mal som požiadať o odhlučnenie už dávno. 

Použité produktyMáte podobný problém? Kontaktujte nás.
Core: v0.0.212 Plugin: v0.0.91