Odhlučnenie steny od susedov

  • Realizácia
  • Kategória Odhlučnenie steny
  • Klient p. Effmert
  • Lokalita Říčany u Prahy, ČR
  • Problém Hlučný nájomník u susedov

Definícia problému s naším riešením

Zákazník bývajúci v starej bytovej panelovej zástavbe mal niekoľko rokov problém s nájomníkmi v susednom byte, ktorý majiteľ prenajíma. Neustále počul hlasnú hudbu, krik, búchanie pod. Po odsťahovaní tohto problémového nájomníka zo susedného bytu sa náš zákazník dohodol s majiteľom susedného bytu na možnosti odhlučnenie spoločnej steny oboch bytov.

Odhlučňovalo sa z oboch strán, pričom táto varianta je vždy lepšia a účinnejšia. Vzhľadom k tomu, že sa odhlučnenie vykonávalo zo strany u suseda, zvolil náš zákazník lacnejší bezkontaktný variant odhlučnenia s použitím zvukovo-izolačného materiálu s využitým  peny Silent Foam (5 cm) a pieskovej dosky (1,5 cm).

Galéria z realizácie

Vyjadrenie klienta

Ďakujeme za túto pozitívnu referenciu. Odhlučnenie realizované z oboch strán je vždy najlepšou voľbou. V takomto prípade garantujeme takmer 100 percentné odhlučnenie ktoré stojí naozaj za to.

Prosím tlmočte pánovi konateľovi našu úplnú spokojnosť s prácou Vašich dvoch špecialistov. Ak budeme mať nejaký problém s hlukom, obrátime sa na Vašu firmu. Ďakujem vám a srdečne zdravím.

p. Effmert, ŘÍČANY u Prahy

Použité produktyMáte podobný problém? Kontaktujte nás.
Core: v0.0.212 Plugin: v0.0.91