Trojvrstvové odhlučnenie steny

  • Realizácia
  • Kategória Odhlučnenie steny
  • Klient p. Zuzana a p. Dušan
  • Lokalita Bratislava
  • Problém Hlučný televízor u susedov

Aký problém sme riešili?

Klienti nás oslovili, aby sme odhlučnili tenkú priečku medzi dvoma bytmi. Rušil ich hlasnú zvuk z televízora, ktorý priečka nemohla v dostatočnej miere zachytiť. Vypracovali sme viac možností riešenia a klienti si vybrali tvojvrstvový systém s akustickým pásom, penou, doskou na konštrukcii so vzduchovou medzerou. Prikladáme fotky z realizácie a peknú referenciu od spokojných klientov.

Ako sme postupovali?

V prípade tenkých stien a priečok je ideálne použiť tvojvrstvový systém odhlučnenia. Relatívne hrubá vrstva síce zaberie viac priestoru, možno sa však na ňu 100-percentne spoľahnúť a odhlučnenie býva  dokonalé. Okrem použitia kvalitných materiálov je dôležitá aj vzduchová medzera, ktorá je súčasťou všedkých predsadených konštrukcií. Prikladáme fotky z realizácie a peknú referenciu od spokojných klientov.

Galéria z realizácie

Vyjadrenie klienta

Mali sme problém s veľmi hlasno púšťaným televízorom (a to aj v neskorých nočných hodinách) v susednom byte oddelenom len tenkou priečkou. Potrebovali sme to akútne a rýchlo vyriešiť. Potrebné informácie a možnosti riešenia sme hľadali na internete a zaujala nás stránka firmy Potichu.sk.

Komunikácia s firmou bola promptná, rýchlo sme si dohodli obhliadku na mieste a aj samotnú realizáciu v rámci našich termínových možností. Hoci dodávka nakoniec trvala o deň dlhšie, pán Danysh odviedol pri realizácií veľmi profesionálny výkon a potvrdil tak celkový veľmi dobrý dojem v spolupráci s firmou Potichu.

Realizácia trojvrstvového riešenia na kľúč reálne znížila pôvodne veľmi silný hluk televízora na minimum a odhlučnená stena sa stala najtichšou stenou v miestnosti. S výsledkom sme veľmi spokoní.

p. Zuzana a p. Dušan z Bratislavy

Použité produktyMáte podobný problém? Kontaktujte nás.
Core: v0.0.212 Plugin: v0.0.91