Názory našich klientov

Viac ako 40 pozitívnych referencií…

Spoločnosť Potichu.sk od prvého oslovenia reagovala svižne a profesionálne. Dohodli sme si stretnutie, ktoré bolo pár dní po mojom prvom kontakte a na ktorom som p. Nižňanskej popísal stav aký by som chcel dosiahnuť odhlučnením. P. Nižňanská v nadväznosti na moj popis situácie vypracovala návrh riešenia, fin. kalkuláciu a túto mi predložila. Po dohodnutí termínov, prišiel p. Daniš (technik), ktorý realizoval prevedenie. Prístup p. Daniša bol ukážkový, prácu odviedol absolútne precízne, riešil všetky aj tie najmenšie detaily, každú špáru a urobil aj nejakú prácu navyše. Presne takto si predstavujem realizáciu zákazky a objednaných služieb. Realizácia mnou požadovaných služieb bola naozaj špičková.

Po dvoch týždňoch od realizácie musím konštatovať, že ani neviem , že pod mojou spálňou a chodbou existujú susedia. Hovorené slovo a hudba absolútne neprenikajú dvojitou izoláciou, podložkou a parketami. S odhlučnením som mimoriadne spokojný a v mojom prípade odhlučnenie predčilo moje očakávania.

S celým prístupom spoločnosti Potichu.sk od prvého kontaktu s p. Nižnanskou, jej návštěvou a návrhom riešenia, cez technika p. Daniša až po komunikáciu s p. Kianicovou, kde sa dohadovali terminy a iné veci som bol mimoriadne spokojný a môžem len spoločnosť Potichu.sk odporučiť.

Vaše webové stránky mě ujistili, že se na Vás můžu obrátit a že jste ta správná firma, která mi pomůže vyřešit právě tento můj problém.

S přístupem Vaší společnosti jsem velmi spokojen a budu Vaši společnost dále doporučovat. Velmi pozitivně hodnotím osobní přístup a práce a přístup řemeslníků neměl konkurenci. Naprosto perfektní a profesionální. Realizace byla provedena přesně dle mých požadavků a představ (dokonce i nad očekávání vzhledem ke složitosti prováděné práce, nečekal jsem až tak perfektní provedení).

Presvedčili sme Vás, že sme tá správna firma na Vaše problémy s hlukom alebo zvukom?