Názory našich klientov

Desiatky pozitívnych referencií…

S prístupom som bol úplne spokojný. Odovzdal som kľúče od bytu a prišiel po služobnej ceste do už zrealizovaného diela. Po majstroch neostal až na drobný prach po brúsení sadrokartóna takmer žiaden neporiadok.

Moje očakávanie boli úplne splnené. Mal som požiadať o odhlučnenie už dávno.

Odhlučnili jsme pokoj, který sousedí se sousedovic kuchyní. Bylo slyšet i pouhé otvírání dvířek u kuchyňské linky a hlasitější hovor. Tyto závady byly odstraněny, večerní provoz myčky, kvůli které se vlastně celá realizace konala, je taky skoro vyřešen. Je slyšet jakoby z dálky, což je opravdu už přijatelné.

S provedením práce jsme byli spokojeni, byla provedena rychle a bylo vidět, že ji pracovníci nedělají poprvé.

Jsme rádi, že jsme se k realizaci dopracovali, bydlení je o dost příjemnější.

S pozdravem krásného slunečného dne,

DETAILY REALIZÁCIE TU

Dobrý deň pani Nižnánska,

v prvom rade sa chcem veľmi pekne poďakovať Vašim majstrom za skvelý prístup k práci. Nikdy som nestretol takú super partiu s ľudským a tak ochotným prístupom ku klientovi. Navyše ukázali, že táto práca sa dá robiť poctivo a ľudsky bez akýchkoľvek nadávok. Fakt pred nimi snímam klobúk. Svojimi vlastnosťami mi boli sympatický.
Pri úhrade doplatku by som sa aj im aspoň nejako odvďačil za ich prácu. Niečo vymyslím.

Navyše nás veľmi potešili skorším ukončením prác čomu sme sa veľmi potešili, moja tehotná partnerka dvojnásobne. Už jej bolo dlho žiť v tom provizoriu a neporiadku ale zvládli sme to.
Teraz už je všetko komplet poupratované, nie je ani náznak, že by sa tu niečo robilo;-)

Ešte raz ďakujem Vašim chlapom.

Ich tohto týždňová práca nemala chybu!

Ešte raz ďakujem a odovzdajte im všetkým moje veľké poďakovanie.

Děkuji, odhlučnění se nyní zdá naprosto dokonalé, jsem maximálně spokojená.

Chtěla bych poděkovat za solidní jednání a vstřícnost firmy POTICHU. Vaši zaměstnanci nás ještě před započetím samotných prací informovali o postupu realizace. I jim bych chtěla poděkovat.

S odhlučněním jsme spokojeni. Od sousedů nejsou slyšet žádné hlasy ani štěkot psa.

Po dvoch týždňoch od realizácie musím konštatovať, že ani neviem , že pod mojou spálňou a chodbou existujú susedia. Hovorené slovo a hudba absolútne neprenikajú dvojitou izoláciou, podložkou a parketami. S odhlučnením som mimoriadne spokojný a v mojom prípade odhlučnenie predčilo moje očakávania. Presne takto si predstavujem realizáciu zákazky a objednaných služieb. Realizácia mnou požadovaných služieb bola naozaj špičková.

S celým prístupom spoločnosti Potichu.sk od prvého kontaktu s p. Nižnanskou, jej návštěvou a návrhom riešenia, cez technika p. Daniša až po komunikáciu s p. Kianicovou, kde sa dohadovali terminy a iné veci som bol mimoriadne spokojný a môžem len spoločnosť Potichu.sk odporučiť.

S prístupom vašej firmy som bol nad mieru spokojný a počas realizácie a technikom tak isto.

Hlučnosť kúpeľne bola odstránená na minimum, takže som veľmi spokojný.

S prístupom vašej spoločnosti som bol spokojný. Bol som dostatočne informovaný o všetkom.

Pri konzultáciách ste ma upozornili, že odhlučnenie stropu nemusí splniť očakávania. S odhlučnením som však spokojný, hluky od susedov nado mnou sa znížili a už je to akceptovateľné.

Vybrala vašu firmu, kedže ste ponúkali odhlučnenie zvukovo izolačným materiálom a navyše mala som na vás dobré referencie.

S prístupom som bola veľmi spokojná, dobrá komunikácia, dohodnuté termíny boli splnené a pracovník vykonávajúci samotné odhlučnenie bol veľmi profesionálny, má peknú robotu a dokonca to stihol spraviť skôr ako bol odhadovaný čas dokončenia. Máte v ňom naozaj veľkú pridanú hodnotu!

S odhlučnením som veľmi spokojná, hluk sa znížil o 75%.

Děkuji, odhlučnění se nyní zdá naprosto dokonalé, jsem maximálně spokojená.

Vaše webové stránky mě ujistili, že se na Vás můžu obrátit a že jste ta správná firma, která mi pomůže vyřešit právě tento můj problém.

S přístupem Vaší společnosti jsem velmi spokojen a budu Vaši společnost dále doporučovat. Velmi pozitivně hodnotím osobní přístup a práce a přístup řemeslníků neměl konkurenci. Naprosto perfektní a profesionální. Realizace byla provedena přesně dle mých požadavků a představ (dokonce i nad očekávání vzhledem ke složitosti prováděné práce, nečekal jsem až tak perfektní provedení).

Prosím tlumočte panu jednateli naši naprostou spokojenost s prací Vašich dvou specialistů. Pokud budeme mít nějaký problém s hlukem, obrátíme se na Vaši firmu. Děkuji vám a srdečně zdravím.

Chtěla bych poděkovat za solidní jednání a vstřícnost firmy POTICHU. Vaši zaměstnanci nás ještě před započetím samotných prací informovali o postupu realizace. I jim bych chtěla poděkovat.

S odhlučněním jsme spokojeni. Od sousedů nejsou slyšet žádné hlasy ani štěkot psa.

Výsledok stojí za to, je taký, aký sme očakávali. Naše dieťa už môže bez problémov spať, určite firmu môžeme len odporučiť.

Dal som si cez internet nájsť všetky firmy čo sa tým zaoberajú a poslal mail viacerým. Z vašej strany bola najrýchlejšia reakcia a bol som veľmi spokojný s ľudským prístupom. Problém s hlukom bol hlavne z bočnej steny od susedovej chodby.

Komunikácia s pani Nižnánskou aj technikom bola veľmi príjemná. Ďakujem :)

Hluk po realizácií je tlmený, neviem to ohodnotiť na percentá, ale rozhodne je to pokrok.

Ďakujem.

Komunikácia s firmou bola promptná, pán Danysh odviedol pri realizácií veľmi profesionálny výkon a potvrdil tak celkový veľmi dobrý dojem v spolupráci s firmou Potichu.

Realizácia trojvrstvového riešenia na kľúč reálne znížila pôvodne veľmi silný hluk televízora na minimum a odhlučnená stena sa stala najtichšou stenou v miestnosti. S výsledkom sme veľmi spokoní.

S prístupom firmy sme boli veľmi spokojní, Váš profesionálny prístup aj prístup Vášho technika, pána Danysha, nás presvedčil o tom, že výber Vašej firmy bola správna voľba.

Realizácia splnila naše očakávania a s odhlučnením oboch stien sme veľmi spokojní.

Komunikácia vo všetkých fázach realizácie bola odborná, zrozumiteľná a ústretová. Technická realizácia bola vykonaná na profesionálnej úrovni a splnila žiadaný efekt – hlučnosť je minimálna.

Vedenie našej organizácie vyjadrilo so zvukovým komfortom plnú spokojnosť.

Bol som spokojný s objednamim merania a pohotovým dojednaním. Páčila sa mi aj online služba na stránke, cez ktorú som inicoval kontakt.

S meraním sme boli veľmi spokojní, akustik nemal problém prísť v neskorých večerných hodinách, odborník, vedel aj popísať o čo sa môže jednať a vysvetlil o aký typ zvuku ide.

Firma bola veľmi ochotná, vyhoveli všetkým našim požiadavkám, boli skvelí :)

Presvedčili sme Vás, že sme tá správna firma na Vaše problémy s hlukom?